Hostyapi.Com yükleniyor...

Facebook’un Çöpçatanlık Uygulaması Böyle Görünecek!

Facebook'un Çöpçatanlık Uygulaması Böyle Görünecek!

Facebok, F8 Geliştirici Konferansı’nda kullanıcılarının beğenisine sunduğu çöpçatanlık uygulamasını test etmeye başladı. Uygulama yakında herkesin beğenisine sunulacak.

Dünyanın en popüler sosyal paylaşım platformu Facebook, kullanıcıları biribrine önerecek ve iletişime geçmelerini sağlayacak çöpçatanlık uygulamasını çalışanları ile test etmeye başladı.

Test aşamalarının başladığı açıklandıktan sonra uygulamanın görüntüleri basına sızdırıldı. Duyurulduktan tam iki ay sonra test edilmeye başlanan uygulama ile ilgili bilgi ve görüntüler Facebook çalışanı tarafından doğrulandı.

Peki bu uygulama nasıl çalışacak? Çöpçatanlık özelliğini kullanmak üzere oluşturulan profiliniz, listenizdeki kişilerden gizli olacak ve isteğe bağlı olarak ortak arkadaşlar görüntülenebilecek.

Kullanıcının cinsiyeti, eşleştirilecek-önerilecek kişilerin cinsiyeti ve şehir gibi temel bilgiler olacak. Facebook’un yeni uygulamasında eşleşen iki kişi arasında buz kırıcı işlevi görecek olan bir konuşma başlatıcı da bulunacak. Bu, iki kullanıcının da daha çabuk karşılıklı açılmalarını sağlayacak.

Henüz uygulamanın tam olarak detaylı kullanımı açıklanmamış olsa da, böyle bir özelliğin gerçekten de gümbür gümbür geldiğini dile getirebiliriz. Bakalım uygulama, yayınlandıktan sonra beklenilen ilgiyi görebilecek mi?

  • Share:

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href=""> <abbr> <acronym> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Mesaj Yolla