Hostyapi.Com yükleniyor...

Falling Stars Akımı Başladı!

Falling Stars Akımı Başladı!

Sosyal medyada zaman zaman ortaya çıkan çeşitli akımlar dünya genelinde takip ediliyor. Bunlardan birtanesi de Falling Stars adıyla bugünlerde sosyal medyanın ana gündemi oldu. Bu akımı Türkiye’de ilk başlatan isim Seda Sayan oldu.

Bu akımı Türkiye’ye getiren ve yaygınlaştıran isim Seda Sayan oldu. Bir Simit Sarayı önünde sosyal medyada paylaşım yaparak gündeme gelen Falling Star akımı ünlü veya ünsüz birçok kişi tarafından kullanılmaya başladı.

Genelde yere düşmüş biri ve etrafında ona ait eşyaların bulunduğu fotoğraflarla yapılan paylaşımlar sosyal medyada binlerce kişi tarafından yapılmaya başlandı. İlk olarak DJ Smash‘ın özel jetinden inerken kendini yere atmasıyla başlayan bu akım, kısa süre içinde ünlü Hollywood yıldızları tarafından benimsendi.

Lena Perminova ve Natasha Poly gibi yıldız isimlerin katılımıyla popüler hale gelen akım, Türkiye’de de Seda Sayan’ın paylaşımıyla bir anda patladı. İşte Türkiye ve dünyadan #fallingstars paylaşımları! Özellikle Instagram’da popüler olan akımı siz de #fallingstars etiketi ile takip edebilirsiniz.

  • Share:

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href=""> <abbr> <acronym> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Mesaj Yolla