Hostyapi.Com yükleniyor...

Instagram Güncellendi!

Instagram Güncellendi!

Dünyanın en popüler sosyal paylaşım platformu olan Instagram güncellendi. Bu bağlamda Instagram’a internet tarayıcısı üzerinde bildirim desteği geldi.

İlk olarak google Chrome üzerinden sunulan bu yeni özellikle kullanıcılar internet tarayıcılarının masaüstü ve mobil sürümlerinden Instagram’da yeni takipçileri olduğunda veya gönderilerine beğeni ve yorum aldıklarında anlık bildirim alabiliyor.

Instagram’ın yeni özelliklerinden faydalanmak için Instagram hesabınıza Chrome tarayıcısı üzerinden giriş yapmanız gereklidir. Daha sonra kullanıcıların karşısına bildirimleri açmak isteyip istemediğinizi soran bir menü karşınıza çıkacak.

Bu bölümde “Bildirimleri Aç” seçeneğini tıkladıktan sonra, Instagram’ın yeni özelliğinden yararlanmaya başlayabiliyorsunuz.

Instagram’a gelen tarayıcı üzerinden anlık bildirim desteği, internet tarayıcılarına ek olarak, Instagram’ın daha az veri tüketen Instagram Lite uygulamasında da kullanıma sunuldu. Facebook bünyesinde faaliyet gösteren Instagram’a çoğunlukla mobil uygulama üzerinden erişilse de, bu sosyal platforma platform internet tarayıcıları üzerinden de kullanılabiliyor.

Ancak Instagram’ın video yükleme ve mesajlaşma gibi çoğu popüler özelliği, bu sosyal medya platformunu internet tarayıcısı üzerinden erişenlere sunulmuyor.

  • Share:

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href=""> <abbr> <acronym> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Mesaj Yolla